Jobs

FESTÖT ÉS LAKKOZÓT, SEGÉDET (m/w/d)

Mielöbbi belépéssel keresünk FESTÖT ÉS LAKKOZÓT, SEGÉDET (m/w/d)

Was bieten wir Ihnen

  • Teljesítményarányos fizetés
  • Biztos munkahely egy modern családi vállalatnál
  • Változatos és felelösségteljes tevékenység
  • Vezetési akadémiánkon keresztül folyamatos szakmai és személyi továbbfejlödés

Ihr Profil

  • Festö – lakkozó képzést eredményesen elvégezte és/illetve többéves szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Várjuk törekvö kezdök jelentkezését, akiket nálunk céltudatosan és rendszerrel továbbképzünk
  • Ön felelösségtudattal bír, alapos, tudatos és tud csapatban dolgozni
  • Önállóan végzi a munkáját, kommunikációképes és örömét leli a hivatásában
  • B osztályú vezetöi engedély elöny

Ihre Aufgaben

  • Beltéri festés, lakkozás, tapétázás, aljzatkezelés
  • Kültéri festés, homlokzatfestés, homlokzat karbantartása
  • Felújítási- és tatarozási munkák
  • Javítási, rendbehozási munkák

Hirsch GmbH
Baierbrunner Straße 39
81379 München
Direkt kapcsolat: 00-49-89-7437430
info@maler-hirsch.de

Bewerbungsformular

Ihre Bewerbung

Bitte füllen Sie alle Felder des Formulars aus, damit wir gezielt und schnell auf Ihre Bewerbung antworten können.

CAPTCHA-Bild zum Spam-Schutz Wenn Sie das Wort nicht lesen können, bitte hier klicken.
Indem Sie Ihre Nachricht samt Bewerbungsdaten an uns senden, erklären Sie sich mit der Verarbeitung Ihrer Daten durch uns zum Zwecke der Durchführung des Bewerbungsprozesses einverstanden.
NACH OBEN